Mbajtës sharre kendore 550 mm – TOPEX

35.00 
Ka sasi

Gjatësia e tehut: 550 mm
Shkalla prerëse: 45 – 135

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 10A055
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Gjatësia e tehut: 550 mm
Shkalla prerëse: 45 – 135

Brendi

Topex