Mbajtese për Brusalic 115, 125mm – VERTO

25.99 
Ka sasi

Mbajtëse për ratifikuese VERTO është krijuar për të bashkangjitur grilat e këndit me diametër të diskut 115 dhe 125 mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 65H110

Përshkrimi

Mbajtëse për ratifikuese VERTO është krijuar për të bashkangjitur grilat e këndit me diametër të diskut 115 dhe 125 mm. Kjo lejon të konvertohet lehtësisht mulli i këndit në prestar fiks. Zëvendës i çuditshëm lejon instalimin e shpejtë dhe të sigurt të materialit për prerje. Roja shtesë mbron operatorin nga shkëndijët e prodhuara.Shkalla e kthimit heq ashensorin e këndit pasi të lëshohet leva.

Brendi

Verto