Mbajtëse për poq PAULA – STRÜHM

27.90 
Ka sasi

Fuqia: 42W (max)
Tensioni: 220-240V ~ 50/60Hz
Niveli i mbrojtës: IP20

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: STR03269
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Fuqia: 42W (max)
Tensioni: 220-240V ~ 50/60Hz
Niveli i mbrojtës: IP20
Tipi i poqit: E27
Dimensionet: 1070x240x240 mm

Brendi

Strϋhm