Mbajtëse poqi UNO E27 CLG – STRÜHM

4.50 
Ka sasi

Fuqia: 40W (max)
Tensioni: 220-240V ~ 50/60Hz
Niveli i mbrojtës: IP20

  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: N/A
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Fuqia: 40W (max)
Tensioni: 220-240V ~ 50/60Hz
Niveli i mbrojtës: IP20
Tipi për poq: E27
Dimensionet: 1000x98x98 mm

Informacion shtesë

Ngjyra

Bardhë, Zezë

Brendi

Strϋhm