Mbajtëse poqi WESPA GU10 – STRÜHM

17.90 19.90 
Ka sasi

Fuqia: 50W (max)
Tensioni: 220-240V ~ 50/60Hz
Niveli i mbrojtës: IP20

  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: N/A
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Fuqia: 50W (max)
Tensioni: 220-240V ~ 50/60Hz
Niveli i mbrojtës: IP20
Tipi për poq: GU10
Dimensionet: 1100x60x60 mm

Informacion shtesë

Ngjyra

Bardhë, Gri, Zezë

Brendi

Strϋhm