Mbajtëse rrypi për vegla pune – TOPEX

2.90 
Ka sasi

Gjerësia e produktit: 170 mm
Lartësia e produktit: 220 mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).

Përshkrimi

Gjerësia e produktit: 170 mm
Lartësia e produktit: 220 mm

Brendi

Topex