Mbajtëse statike 3T – Bormann

30.00 
S'ka sasi

Lartësi: 290-430mm
Pesha: 3 tonë

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: BWR5023
Kategoritë: ,

Përshkrim

Lartësi: 290-430mm
Pesha: 3 tonë

Brendi

Bormann