Mbulojë kampingu 3ne1 – NEO TOOLS

19.00 
Ka sasi

Materiali: poliestër 210D
Mbulojë kampingu, tarp, mat

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 63-132

Përshkrimi

Materiali: poliestër 210D
Mbulojë kampingu, tarp, mat

Brendi

Neo Tools