Mbushës për dy bateri Energy+

39.00 
Ka sasi
Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 58G085

Përshkrimi

Fuqia max: 160W
Kapaciteti mbushës: 3000mA
Koha mbushëse: 45 – 135 min
Tensioni: 21.5V

Brendi

Graphite