Mbushës USB për bateri Led flashlight Energy +

15.00 
Ka sasi

Tensioni: 18V
Fuqia: 1W
Dritë LED
Port: USB 5V , DC 1.5A

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 58G025

Përshkrimi

Tensioni: 18V
Fuqia: 1W
Dritë LED
Port: USB 5V , DC 1.5A

Brendi

Graphite