Mbushes+bateri 18V, Li-Ion 2.0Ah Graphite Energy+

80.00 
Ka sasi

Tensioni i baterisë: 18 V
Kapaciteti i baterisë: 2 Ah

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 58G001+58G002

Përshkrim

Tensioni i baterisë: 18 V
Kapaciteti i baterisë: 2 Ah
Maksimumi aktual i karikimit: 2.3A

Brendi

Graphite