Mikser 1600W – GRAPHITE

129.90 
Ka sasi

Fuqia: 1600W
Shpejtësia:
-I: 250-500 rpm
-II: 400-800 prm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 58G787

Përshkrimi

Fuqia: 1600W
Shpejtësia:
-I: 250-500 rpm
-II: 400-800 prm
Modeili i kokës: M14

Brendi

Graphite