Mikser 18V (pa bateri) – GRAPHITE ENERGY+

129.90 
Ka sasi

Tensioni: 18V
Shpejtësia: 250 – 650 rpm
Pesha: 4.7 kg
(Të përshtatshme me bateri Graphite Energy+)

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 58G084

Përshkrimi

Tensioni: 18V
Shpejtësia: 250 – 650 rpm
Motorri: Brushless (Pa furça)
Pesha: 4.7 kg
(Të përshtatshme me bateri Graphite Energy+)

Brendi

Graphite