Mikser 850W, 13 mm

95.00 
Ka sasi

Fuqia: 850 W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Rrotullimet për min: 500 rpm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 58G605

Përshkrimi

Fuqia: 850 W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Rrotullimet për min: 500 rpm
Gjatësia e kabllosë: 3m

Brendi

Graphite