Mikser betoni 180 l – BORMANN

289.00 
S'ka sasi

Kapcaiteti: 180 l
Fuqia: 650 W

S'ka sasi
Shtoje tek lista e dëshirave1 person e kan produkt i favorizuar!
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: BMX1800

Përshkrimi

Kapcaiteti: 180 l
Fuqia: 650 W

Brendi

Bormann