Mikser elektrik 1400W – GRAPHITE

119.99 
Ka sasi

Fuqia: 1400 W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Rrotullimet për min:
Shpejtësia e parë: 500 rpm
Sjpejtësia e dytë: 800 rpm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 58G785

Përshkrimi

Fuqia: 1400 W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Rrotullimet për min:
Shpejtësia e parë: 500 rpm
Sjpejtësia e dytë: 800 rpm

Brendi

Graphite