Mikser R6210C – ISKRA

99.00 
S'ka sasi

• Tensioni: 230-240V~50Hz
• Fuqia: 1600W
• Rrotullimet e lira:
– shkalla 1: 180-460 min-1
– shkalla 2: 300-750 min-1

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 3830042565482

Përshkrimi

• Tensioni: 230-240V~50Hz
• Fuqia: 1600W
• Rrotullimet e lira:
– shkalla 1: 180-460 min-1
– shkalla 2: 300-750 min-1
• diam. i llopatës për përzierje: Ø160 mm
• gjatësia e përgjith. e shkopit për përzierje: 600 mm
• turjelë: M14
• dy çelësa për montimin e llopatës
• rregullimi elektr. i rrotullimeve
• fillim i ngadalshëm
• buton për mbyllje
• dorezë gome
• Dimensionet e kutisë (në mm):
380 (GJ) x 310 (GJ) x 215 (L)
• Neto pesha: 6 kg
• Bruto pesha: 6,5 kg
Paketimi në ambalazhin e

Brendi

ISKRA