Mini shporet elektrik 45L – Bormann

129.99 
S'ka sasi

Fuqia e furrës: 3700W
Kapaciteti: 45L
Pllaka elektrike:
-pllaka e madhe: 1000W
-pllaka e vogël: 700W

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: BEP4010

Përshkrimi

Tensioni: 220-240V~50/60Hz
Fuqia e furrës: 3700W
Kapaciteti: 45L
Pllaka elektrike:
-pllaka e madhe: 1000W
-pllaka e vogël: 700W
Dimezionet: 59 x 43 x 43 cm

Brendi

Bormann