Minigrinder 170W – GRAPHITE

74.99 
Ka sasi

Fuqia: 170W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Rrotullimet: 8000 – 35000 rpm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 59G019

Përshkrimi

Fuqia: 170W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Rrotullimet: 8000 – 35000 rpm
Diametri: 1,6 mm, 2,4 mm, 3,2 mm
Seti përfshin 190 elemente

Brendi

Graphite