Mop set 10 copë për Braava jet 240

8.00 
Ka sasi

Lecka pastrimi të thatë përdorin forcë elektrostatike për të kapur papastërtitë, pluhurin dhe flokët e kafshëve shtëpiake.

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: R4535909

Përshkrimi

Lecka pastrimi të thatë përdorin forcë elektrostatike për të kapur papastërtitë, pluhurin dhe flokët e kafshëve shtëpiake.

Brendi

iRobot