Mop set 10 copë për Braava jet, seria 240&250

8.00 
Ka sasi

Fshin lagështia Braava jet® pastron butësisht pluhurin dhe papastërtitë me një pastrim të aktivizuar me ujë. Kuti me 10 lecka pastrimi.
E pajtueshme me serinë iRobot® Braava jet® 200

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: R4535910

Përshkrimi

Fshin lagështia Braava jet® pastron butësisht pluhurin dhe papastërtitë me një pastrim të aktivizuar me ujë. Kuti me 10 lecka pastrimi.
E pajtueshme me serinë iRobot® Braava jet® 200
Pastrimi në dy kalime
Pastrues i aktivizuar me ujë
Ideale për dysheme druri të mbyllura; mund të përdoret edhe në pllaka ose gur

Brendi

iRobot