Mop set 7copë për Braava m6

15.00 
Ka sasi

Lecka të fshirjes përmbajnë fibra thithëse për të ndihmuar në prishjen e rrëmujës ngjitëse, njollat ​​* dhe yndyrat e kuzhinës * Testuar në mënyrë të pastrimit në vend.

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: R4632822

Përshkrimi

Lecka të fshirjes përmbajnë fibra thithëse për të ndihmuar në prishjen e rrëmujës ngjitëse, njollat ​​* dhe yndyrat e kuzhinës * Testuar në mënyrë të pastrimit në vend.

Brendi

iRobot