Motal për gyp kopshti – NAKAYAMA

34.99 
S'ka sasi

Dimensionet: 45x37x90 cm
Mbajtja e gypit: 50m (max)

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: GH9120
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Dimensionet: 45x37x90 cm
Pesha: 3.3kg
Mbajtja e gypit: 50m (max)

Brendi

Nakayama