Motokultivator 10Hp – Nakayama

790.00 
S'ka sasi

Kapaciteti i motorit: 418cc
Fuqia: 10 HP                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Pesha: 100 Kg

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: MB9000Classic
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Kapaciteti i motorit: 418cc
Fuqia: 10 HP
Nr i thikave: 16+16
Lloji i motorit: OHV me katër goditje
Ftohja e ajrit të motorit
Pesha: 100 Kg
Gjërësia punuese: 1100-1300 mm

Brendi

Nakayama