Motokultivator 85cm – Nakayama

295.00 
S'ka sasi

Kapaciteti i motorit: 196 cm3
Fuqia: 6.5 HP
Pesha: 60 Kg

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: MB5900
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Kapaciteti i motorit: 196 cm3
Fuqia: 6.5 HP
Kthesë e thikës: 143 min-1
Lloji i motorit: OHV me katër goditje
Ftohja e ajrit të motorit
Pesha: 60 Kg
Gjërësia punuese: 650-850 mm

 

Brendi

Nakayama