Motokultivator elektrik 1000 W

83.90 
S'ka sasi

Fuqia: 1000 W
Tensioni: 230V / 50Hz
Shpejtësia e vlerësuar: 380 rpm

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: MB1800
Kategoritë: ,

Përshkrim

Fuqia: 1000 W
Tensioni: 230V / 50Hz
Shpejtësia e vlerësuar: 380 rpm
Gjerësia e punës: 36 cm
Shpejtësitë: 1 përpara
Thika: 8 + 8
Pesha: 8 Kg

Brendi

Bormann