Motokultivator GR-8007A-P212 – ISKRA

330.00 
S'ka sasi

• Kapaciteti i motorit: 212 cm3
• Fuqia: 4.2 kW / 3600 rpm
• Kthesë e thikës: 143 min-1
• Lloji i motorit: OHV me katër goditje

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 3830042567035
Kategoritë: ,

Përshkrimi

• Kapaciteti i motorit: 212 cm3
• Fuqia: 4.2 kW / 3600 rpm
• Kthesë e thikës: 143 min-1
• Lloji i motorit: OHV me katër goditje
• Ftohja e ajrit të motorit
• Kuti ingranazhi: -1 / 0/1
• Kapaciteti i rezervuarit të karburantit: 3.6 L
• Kapaciteti i rezervuarit të naftës: 0.6 L
• Gjerësia e llogores: 850 mm
• Thellësia e gërmimit: 175-350 mm
• Diametri i rrotës: 177.8 mm
• Gjerësia e rrotës: 38.1 mm
• Pjerrësia maksimale: 20 °

Brendi

ISKRA