Motor sharrë elektrike 2000W

79.00 
S'ka sasi

Fuqia: 2000 W
Sharra: 40 cm
Zinxhir: 3/8 LP 1.3 mm
Pesha: 4.4 kg

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: EC2040
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Fuqia: 2000 W
Sharra: 40 cm
Zinxhir: 3/8 LP 1.3 mm
Pesha: 4.4 kg

Brendi

Nakayama