Motorr sharrë me Benzinë 1.8 KW

149.00 
Ka sasi

Fuqia: 1.8 kW
Shpejtësia: 2800 – 10000 rpm
Gjatësia e tehut: 18″ / 458 mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 58G943
Kategoritë: ,

Përshkrim

Kapaciteti i motorit: 45 cm3
Fuqia: 1.8 kW
Shpejtësia: 2800 – 10000 rpm
Kapaciteti i rezervuarit për karburant: 580 ml
Kapaciteti i rezervuarit për vaj: 250 ml
Gjatësia e tehut: 18″ / 458 mm
Pesha: 5.5Kg

Brendi

Graphite