Ndarëse pvc për kopsht 10cmx9m – VERTO

3.50 
S'ka sasi

Gjatësia: 9m
Lartësia: 10cm
Ngjyra: Jeshile

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 15G510
Kategoria:

Përshkrimi

Gjatësia: 9m
Lartësia: 10cm
Ngjyra: Jeshile

Brendi

Verto