Ndarëse pvc për kopsht 15cmx9m – VERTO

5.00 
S'ka sasi

Gjatësia: 9m
Lartësia: 15cm
Ngjyra: Jeshile

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 15G511
Kategoria:

Përshkrimi

Gjatësia: 9m
Lartësia: 15cm
Ngjyra: Jeshile

Brendi

Verto