Ndërprerës i thjesht LEON

0.60 
Ka sasi

Materiali: Plastik ABS
Ngarkesa/induktiv: 10A

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 170-010001-700
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Materiali: Plastik ABS
Ngarkesa/induktiv: 10A
Ngjyra: Bardhë

Brendi

Mono Electric