Ndërprerës kryqezor LEON

1.70 2.20 
Ka sasi

Tensioni: 250V
Ngarkesa/induktiv: 16A

  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: N/A
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Tensioni: 250V
Ngarkesa/induktiv: 16A
Ngjyrat:Bardhë

Informacion shtesë

Modulet

1M, 2M

Ngjyra

Bardhë, Zezë

Brendi

Mono Electric