Ndërprerës për Roleta Despina

2.99 
Ka sasi

Materiali: Plastike ABS
Klasa e mbrojtjes: IP20

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 102-190025-159
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Ngjyra e trupit: E bardhë
Materiali: Plastike ABS
Klasa e mbrojtjes: IP20

Brendi

Mono Electric