Nderpres Despina

1.25 2.19 
Ka sasi

Tensioni: 250V
Ngarkesa/Induktiv: 10AX

  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: N/A
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Tensioni: 250V
Ngarkesa/Induktiv: 10AX

Informacion shtesë

Ngjyra

Antracid, Bardhë, Metalike, Zezë

Brendi

Mono Electric