Nderpres për zile Despina

1.30 
Ka sasi

Tensioni: 250V
Ngarkesa/induktiv: 10AX

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 102-190025-107
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Tensioni: 250V
Ngarkesa/induktiv: 10AX
Ngjyra: Bardhë

Brendi

Mono Electric