Nivelizuës laserik – NEO TOOLS

45.00 
Ka sasi

Distanca: 15m
Saktësia: ±0.5 mm/m
Niveli i mbrojtjës: IP54

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 75-100

Përshkrimi

Distanca: 15m
Saktësia: ±0.5 mm/m
Niveli i mbrojtjës: IP54
Vetënivelues në intervalin +/- 5 °

Brendi

Neo Tools