Njusa 150mm – TOPEX

8.00 
Ka sasi

Gjatësia totale: 150mm
Saktësia: +- 0.05 mm/m

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 31C615
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Gjatësia totale: 150mm
Saktësia: +- 0.05 mm/m

Brendi

Topex