Nxemëse elektrike 400/800W – NEO TOOLS

14.99 
Ka sasi

Fuqia: 400W / 800W
Tensioni: 220-240 V, 50-60 Hz
Dimensionet: 25 x 14.5 x 26 cm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).

Përshkrimi

Fuqia: 400W / 800W
Tensioni: 220-240 V, 50-60 Hz
Dimensionet: 25 x 14.5 x 26 cm
Gjatësia e kabllit: 1.2 m
Ndërprerës Tip-off

Brendi

Neo Tools