Nxemëse elektrike për banjo QH-1200CR – ISKRA

22.90 
S'ka sasi

Tensioni: 220V-240V~50/60Hz
Fuqia: 1000 – 1200 W
2 fuqi të ngrohjes:
– Fuqia 1: 600W
– Fuqia 2: 1200W

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 3830042566427

Përshkrim

Tensioni: 220V-240V~50/60Hz
Fuqia: 1000 – 1200 W
2 fuqi të ngrohjes:
– Fuqia 1: 600W
– Fuqia 2: 1200W
Mundësi montimi në mur
Mbrojtja nga lagëshita: IPX4

Brendi

ISKRA