Nxemëse elektrike PTC 2KW – NEO TOOLS

44.99 
S'ka sasi

Fuqia: 2KW
Rrjedha e ajrit: 139 m3/h

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).

Përshkrimi

Fuqia: 2KW
Rrjedha e ajrit: 139 m3/h
Termostat dhe kalues ​​i rregullueshëm
Mungesa e prodhimit të avujve, aromave të pakëndshme, lagështisë
Siguri e shtuar – pajisja fiket automatikisht kur përmbyset
Niveli i ulët i zhurmës
Konsum i ulët i energjisë
Strukturë e fortë dhe e qëndrueshme

Brendi

Neo Tools