Nxemëse industriale 5kw

114.99 
S'ka sasi

Fuqia: 5KW
Rrjedha e ajrit: 366 m3/h
Element ngrohje: çelik inox

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).

Përshkrimi

Fuqia: 5KW
Rrjedha e ajrit: 366 m3/h
Element ngrohje: çelik inox
Termostat i rregullueshëm
Kënd i rregullueshëm i vendosjes
Mbrojtje nga mbinxehja
Strehim i plotë prej metali
Strukturë e fortë dhe e qëndrueshme
Dorezë e izoluar, e sigurt; i lëvizshëm, i pavarur

Brendi

Neo Tools