Nxemëse me naft 20kw – NEO TOOLS

290.00 
Ka sasi

Fuqia: 20 kW
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Rezervuar karburanti 19l
Konsumi i karburantit: 1.9l/orë

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).

Përshkrimi

Fuqia: 20 kW
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Rezervuar karburanti 19l
Konsumi i karburantit: 1.9l/orë
Rrjedha e ajrit: 550 m3/orë
Niveli mbrojtëse: IPX4

Brendi

Neo Tools