Nxemëse me rryme Turbo DL01S – ISKRA

33.90 
S'ka sasi

Tensioni: 220V – 240V ~ 50 / 60Hz
Fuqia: 1700W-2000W

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 3830042561989

Përshkrimi

Tensioni: 220V – 240V ~ 50 / 60Hz
Fuqia: 1700W-2000W
Nivelet e energjisë:
Fuqia 1: 750W;
Fuqia 2: 1250W;
Fuqia 3: 2000W
Përmasat: 40 × 52 × 12 cm (L x H x D)

Brendi

ISKRA