Nxemëse më rrymë Turbo&Timer DL08 – ISKRA

42.99 
S'ka sasi

Tensioni: 220V-240V~50/60Hz
Fuqia: 1700W-2000W

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 3830042562085

Përshkrimi

• Tensioni: 220V-240V~50/60Hz
• fuqia: 1700W-2000W
• 3 fuqi të ngrohjes:
– fuqia 1: 750W
– fuqia 2: 1250W
– fuqia 3: 2000W
• Ventilator
• Vetëqëndrueshme
• Ruajtje automatike e nxehtësisë
• Mbrojtja nga mbinxehja
• Termostat
• Indikator i gjendjes
• Doreza për bartje
• Orë
• Dimensionet e kutisë (në mm):
725 (GJ) x 135 (GJ) x 475 (L)
• Neto pesha: 3,2 kg
• Bruto pesha 3,8 kg

Brendi

ISKRA