Orman elektrik

10.00 49.99 
Ka sasi

Materiali: Plastik ABS

  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: N/A

Përshkrimi

Materiali: Plastik ABS

Informacion shtesë

Dimensionet

200x300x120, 250x350x150, 300x400x180, 400x500x210, 400x600x200, 500x600x230

Brendi

Far kablo