Panel led me senzor 18W Sebro

11.99 
Ka sasi

Fuqia: 18W
Ndriqmi: 800 Lumen

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: SE-1030
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Fuqia: 18W
Tensioni: 230-240V ~ 50/60Hz
Ndriqmi: 800 Lumen
Niveli mbrojtës: IP20

Brendi

Sebro