Pantolla pune rezistues uji orange – NEO TOOLS

25.00 
Ka sasi

Materiali:
80% polister
20% pambuk
Pesha: 245 g/m2

  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).

Përshkrimi

Materiali:
80% polister
20% pambuk
Pesha: 245 g/m2
Madhësia: M/L/XL
Rezistent ndaj ujit

Informacion shtesë

Madhësia

L, M, XL

Brendi

Neo Tools