Pantollona pune High vision – NEO TOOLS

29.00 
Ka sasi

Madhësia: M/L/XL/XXL
Rezistent ndaj ujit

  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).

Përshkrim

Materiali: 100% polister
Madhësia: M/L/XL/XXL
Rezistent ndaj ujit

Informacion shtesë

Madhësia

L, M, XL, XXL

Brendi

Neo Tools