Pastruëse për gypa – NEO TOOLS

13.00 
Ka sasi

Diametri: 1/2″ – 3/4″

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 02-068

Përshkrimi

Diametri: 1/2″ – 3/4″

Brendi

Neo Tools